TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Život

Stalno vidite iste brojeve? Tako vam anđeli šalju važne poruke

24sata - pre: 16 sati

Anđeli ne komuniciraju riječima, oni koriste brojčane nizove povezane sa specifičnim energetskim frekvencijama, a svaka od njih skriva mudrost koju bi trebali primijeniti u životu Svuda vas prate ...

NEMA ŠANSE DA STE OVO ZNALI! Pogledajte oko u zrcalu i doznajte prijeti li vam Alzheimerova bolest!

Dnevno - pre: 15 sati

Brzina širenja šarenice oka u trenutku kognitivnog napora može biti ključ za rano otkrivanje Alzheimerove bolesti. Alzheimerova bolest može pokazati prve nagovještaje desetljećima prije pravih ...

Nikad ne viđamo suprugu Gorana Ivaniševića u ovakvom izdanju: Svi ostali oduševljeni pojavom tenisača i lijepe Nives

Hrvatski teniski savez organizirao je veliku svečanost pod imenom ‘Noć hrvatskog tenisa’. Tom prilikom se pojavio i Goran Ivanišević i to u pratnji supruge Nives Ivanišević koja je čak 11 godina ...

Ovo je uvjerljivo najseksi fotografija Maje Šuput koja postoji! Za torbicu dala 25 tisuća kuna!

Mediji su se raspisali o eklektičnom outfitu Maje Šuput sastavljenom od haljine u zmijskom uzorku, žuto-zelenih gležnjača i futurističkih naočala. Točka na ‘i’ bila je Diorova J’Adior torbica za koju ...

Monika Vojvodić predstavljat će Hrvatsku na izboru World Top Model 2019

Index - pre: 19 sati

JUČER je u Rogoznici održan izbor ljepote World Top Model - Croatia 2019. Među 12 djevojka koje su se borile za laskavu titulu, pobjedu je odnijela Monika Vojvodić iz Zadra koja će u prosincu ...

Zadranka Monika Vojvodić pobijedila na izboru World Top Model Croatia

tportal
2 povezane vijesti »

Žena koja vidi i zna budućnost – tarot majstor Petra

Jutarnji - pre: 23 sati

Tarot služi kao potpora mojim vidovnjačkim sposobnostima, omogućuje mi detaljan uvid u Vaše probleme te pogled u vašu prošlost, sadašnjost i budućnost.

HRVATSKA POLICAJKA U UTRCI KOJA JE SAN SVAKOG TRKAČA I ZA KOJI SE SUDIONICI IZVLAČE LUTRIJOM 'Oko stotog kilometra od ...

Jutarnji - pre: 24 sati

Kad pročitaš da je netko pretrčao 100 kilometara, pomisliš da taj stvarno nije normalan i da ga na to tjera neka nadljudska snaga. Kad još pročitaš da je trčao po visokim planinama, koje je katkad ...

Stotinu novih volontera udruge "Smiješak za sve" za čitanje priča djeci u bolnica

HRT - 15.09.2019

Udruga za promicanje potreba djece i mladih "Smiješak za sve" educirala je ovog vikenda stotinu novih volontera koji će čitati priče mališanima na dječjim odjelima triju zagrebačkih bolnica: u KBC-u ...

Suze i smijeh u dvorcu Oršić: Kad volonteri dođu, svi živnu

24sata
2 povezane vijesti »

'Zbog svoje težine sam djevac iako imam 34 godine'

Vecernji - 15.09.2019

Sa ženama nikad nije imao sreće, a za to krivi višak kilograma. - Jednostavno rečeno, dozlogrdilo mi je to da nikad nemam djevojku i da sam djevac s čak 34 godine – napisao je Jane, terapeutkinji ...

Rak debelog crijeva sve je češći kod mlađih ljudi do 49 godina

24sata - 15.09.2019

Broj karcinoma debelog crijeva kod mlađih ljudi u porastu je u mnogim bogatijim zemljama dok se broj tih dijagnoza kod starijih odraslih ljudi ne mijenja ili čak i smanjuje, pokazalo je novo ...