TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Život

Pogledajte kako prirodno smanjiti pore na licu

Vecernji - pre: 10 sati

Pore su male rupice koje služe kako bi koža mogla disati. Svi ih imaju, ali kod nekih osoba mogu biti povećane. Proširene pore mogu biti vrlo upečatljive na licu, čime, između ostaloga, otežavaju i ...

Serumi koji vrlo lako mogu zamijeniti omiljene highlightere

Fashion - pre: 9 sati

M oramo priznati kako se ponekad ne možemo baš odlučiti raduje li nas više kupnja nekog novog skincare proizvoda čije ponašanje na koži jedva čekamo testirati ili pak make up proizvoda koji nudi ...

6 najboljih fiksatora za postojan make up

Fashion - pre: 9 sati

G ovorimo li o make up-u gotovo je nemoguće u razgovor ne uvrstiti fiksatore kao jedan od ključnih proizvoda. Naime, iako i dalje mnogi zanemaruju ovaj proizvod upravo on jedan je od onih u kojeg se ...

GRAĐA TIJELA OTKRIVA OD ČEGA ĆETE BOLOVATI: Koji ste tip? Pripremite se unaprijed na probleme koji vas čekaju

Net - pre: 10 sati

Studije su pokazale da osobe određene građe najčešće imaju slične zdravstvene tegobe… Jeste li ikada vidjeli ženu s takozvanom muškom građom (široka ramena i uski bokovi) da se udebljala u predjelu ...

'Radim u korporaciji, a kuhanje u restoranu mi smanjuje stres'

24sata - pre: 10 sati

Uživam u kuhanju, ono me opušta i daje priliku za kreativnost. No, jednako tako jako volim posao koji radim u korporaciji, kaže Dijana Sušac koja u slobodno vrijeme vodi restoran August u Popovači ...

Jednom zauvijek: Riješite se mrava iz kuće uz 16 trikova

24sata - pre: 10 sati

Imate probleme s mravima oko kuće ili unutar nje? Sada im možete stati na kraj i riješiti ih se prirodnim putem. Uz pomoć ovih metoda mrave ćete samo otjerati, ali ne i ubiti ako to ne želite 1.

OVO JE PRAVA BOMBA ZA IMUNITET: Zaobilazit će vas virusi, prehlada i gripa!

Dnevno - pre: 9 sati

Stiglo je hladnije vrijeme koje sa sobom donosi i neizbježne prehlade i gripu. Kako biste ojačali imunitet i pripremili se za zimu, savjetujemo vam da napravite ovaj moćan napitak.

Još 99 dana je do Božića, a u nekim dućanima već sad se mogu kupiti ukrasi: Je li vama prerano?

Vecernji - pre: 10 sati

Za neke je prerano, a neki jedva čekaju ovaj praznik i pripremanje za njega Mnogi jedva čekaju priliku da ukrase svoj dom raznolikim asortimanom koji se nalazi u trgovinama .

Video: Dražen Zečić postao mađioničar

Scena - pre: 9 sati

– Nikad nisam htio biti mađioničar, ali ne znam spava li mirno David Copperfield nakon ovog – našalio se Dražen Zečić koji se pobrinuo da zecu, koji je poslužio kao zvijezda trika, bude što ugodnije.

Sjećate li se legendarnog mađioničara? Život su mu obilježili skandali koje bi i sam volio zaboraviti

Dnevnik
2 povezane vijesti »

5 najmirisnijih krema i losiona za tijelo

Fashion - pre: 10 sati

O no što sigurno možemo pronaći na baš svakoj kozmetičkoj polici jest dobra krema ili losion za tijelo. Tako sigurno svatko ima svog favorita kada je njega kože u pitanju, no s druge strane, postoje ...