TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Život

Chef radi majonezu od malina, fino i drugačije

Vecernji - pre: 20 sati

- Želio sam biti slikar. Umjetnik. No, odvelo me na drugi kraj. U kuhinju. Danas slikam po tanjuru - smije se Robert Benzia (45) iz kuhinje Chef restorana Ganeum završio je akademiju kuharstva u ...

Zvuči čudno, ali ovo je odličan razlog da budete u vezi na daljinu

Takve veze imaju 58 postotnu vjerojatnost za uspjeh, pokazalo je istraživanje. Na spomen veze na daljinu odmah želite odustati i ne razmišljati o tome jer ne vidite uspjeh u takvom odnosu? ...

Mitovi u koje još mnogi vjeruju: Ne, otvaranje prozora tijekom vožnje neće vas razbuditi

Da, 22 posto Britanaca vjeruje da će imati noćne more ako prije spavanja pojedu sir. Vjerujute li u one mitove da tijekom noći zasigurno progutate kojeg pauka? Ključ uspjeha? 'Tko rano rani...

Kakva promjena: Ljupka Gojić Mikić drastično skratila kosu

tportal - pre: 16 sati

Poput brojnih slavnih dama koje su posljednjih mjeseci odlučile skratiti svoje duge uvojke, ni nekadašnja manekenka Ljupka Gojić Mikić nije odoljela popularnoj bob frizuri Dugi smeđi uvojci i ravni ...

Tajni vrt u Zagrebu raste sam: Krov krasi mnoštvo čuvarkuća

24sata - pre: 18 sati

Oduvijek sam voljela biljke i one su mi sve što imam, ljepše mi je da mi krov krase čuvarkuće nego da zaraste dračom i mahovinom. Ovo je stil po uzoru na krovove New Yorka i Pariza, kaže vlasnica ...

Ležeran look: Dakota Johnson prošetala u savršenoj ljetnoj haljini

tportal - pre: 16 sati

Poznata američka glumica i zvijezda filmskog serijala 'Pedeset nijansi', Dakota Johnson, osim na crvenom tepihu podjednako modno briljira i kada je riječ o svakodnevnom stilu odijevanja Nakon što je ...

GENIJALAN TRIK KOJI UVIJEK DJELUJE! Evo kako možete izgledati deset godina mlađe

Dnevno - pre: 16 sati

Voda čini oko 70 posto ljudskoga tijela što znači da se bez redovnog konzumiranja vode ugrožavaju ljudsko zdravlje i život. Svakom dijelu našeg tijela voda je potrebna, a mokrenjem izbacimo oko 1,5 l ...

'SVI NAMJEŠTAJU, ALI NITKO KAO HRVATI' Poznat je po nogometnim namještaljakama, a bio je i Čolićev menadžer

PortalOko - pre: 18 sati

On je neokrunjeni kralj namještanja. Apsolutni kralj utakmica u kojima - "nema nerviranja". Iz "dva u jedan", iz "jedan u dva", izabereš i tako na kraju i biva.

Natalia zarađuje 2 milijuna kuna fotkama svoje stražnjice: "Ja inspiriram ljude"

Index - pre: 18 sati

BRAZILSKA Instagram zvijezda Natalia Garibotto zarađuje gotovo dva milijuna kuna godišnje samo objavljujući fotke svoje stražnjice na društvenim mrežama.

ZBOG STRAŽNJICE JE IZGUBILA PRIJATELJE Natalia zarađuje dva milijuna kuna fotkama svoje stražnjice

PortalOko
2 povezane vijesti »

Žene, ovo je 10 zlatnih savjeta koji će vas dovesti do zdravog i ispunjenog života (bez obzira na godine)

Naturala - pre: 17 sati

Učinite nešto dobro za sebe već danas, a to će vam se višestruko isplatiti u godinama koje dolaze – uz male promjene koje donose zdravlje na duge staze Biti i ostati zdrava u godinama koje su pred ...