TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Život

HIV JOJ PREŠAO U AIDS, A DEČKA SU NAGOVARALI DA JE NOGIRA: Ali ne, on je postupio još radikalnije i šokirao svijet

Net - pre: 7 sati

Njezin partner nije mogao bez nje. Shvatio je da to što je ona teško bolesna ne utječe na intenzitet njegovih osjećaja Jennifer Vaughan (49) iz Kalifornije upoznala je svojega sadašnjeg supruga Erica ...

Sportski velikan koji je imao snage priznati da je gay objavio potresnu vijest

Vecernji

Zvijezda ragbija šokirala Otok: 'Imam HIV. Prošao sam pakao'

24sata
3 povezane vijesti »

Dobio sam novac i posudio ga, a sada mi nitko ne želi vratiti

24sata - 15.09.2019

Živim s majkom koja ima 80 godina. Ne znam kako bih počeo. Što god taknem, ništa mi ne ide. Dobio sam neke novce i posudio i nitko mi ništa ne vraća Dragi Mevludine, zovem se Dragan.

Već s 18 mjeseci javljaju se strahovi od mraka i odvajanja

24sata - 15.09.2019

Na strahove, poput onoga koji se javlja kad im curi krv iz ogrebotine, ne smijete paničariti jer ćete ih tako samo produbiti. Ako se strah ponavlja, treba se zapitati što se dogodilo i je li tome ...

Majka iz Zagreba za Frendicu.hr: Kad sam bila trudna s trećim djetetom shvatila sam da posao i velika obitelj nije ...

Narod - 15.09.2019

Ivana Puljić majka je troje djece, a trenutno očekuje i četvrtu bebu. Stanuje u Zagrebu te je korisnica statusa roditelja odgojitelja, mjere kojom grad Zagreb nudi naknadu od 4000 kn mjesečno ...

JE LI OVO NAJOČAJNIJI POKUŠAJ ZASJENJIVANJA MLADENKE IKAD? Naumila obući ultracajkašku haljinu na svadbu, internet ju ...

Net - 15.09.2019

Gošća jednog vjenčanja pitala je svoje pratitelje na Facebooku može li na svadbu ići u crnoj bodycon haljini Biranje idealne haljine za odlazak na vjenčanje dobre prijateljice može biti dosta ...