TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Zabava

Hrvatska slavi Dana planeta Zemlje: Okoliš se čistio diljem zemlje, divlja odlagališta čak i u parkovima prirode

Dnevnik - pre: 23 sati

Hrvatska zajedno s više od 150 drugih zemalja slavi dan planeta Zemlje. Dan je to u kojem se podsjeća na važnost očuvanja okoliša i brige o prirodi. U više hrvatskih gradova i općina čistio se ...

Danas se obilježava Dan planeta Zemlje

Dnevno

Dan planeta Zemlje, 22. travnja, ove godine na temu “Kraj plastičnom onečišćenju”

Narod
3 povezane vijesti »

Policija iznenadila s objavom: Pogledajte koga su uhvatili u prekoračenju brzine

Vecernji - upravo objavljeno

Policijska kamera za nadzor brzine u švicarskom gradu Könizu snimila je neobičnog prijestupnika Švicarska policija objavila je neobičnu vijest o patki koja je prekoračila brzinu letenja , a njihovu ...

VLASNICI: JEDITE KOLIKO HOĆETE ZA FIKSNU CIJENU PRIHVATLJIVU BAŠ SVIMA, ALI UZ JEDAN UVJET! U Zagrebu otvoren restoran ...

Jutarnji - pre: 3 sata

Svaki gost koji uđe u Dragon BBQ moći će izabrati između tri opcije: sjesti za stol kao 'standardan' gost i izabrati jelo s jelovnika, uzeti tanjur i odabrati jela s 'all you can eat' buffeta ili sam ...

Jedeš koliko hoćeš za 69 kuna: U Zagrebu otvoren all you can eat restoran

Index
2 povezane vijesti »

(VIDEO) Ovo možete vidjeti samo u Imotskom! “Ivane, zatvori vrata, koza će mi uteć”

Dnevno - pre: 43 min

Kako izgleda prijevoz životinja u Imotskom i okolici? Ako ste se ikada zapitali kako prevesti kozu od jedne do druge lokacije (tko zna, možda vam ta vještina zatreba u životu!), odgovor bi vam mogao ...

Ultra je bila fenomenalna: zaradio sam duplo i uživao u kupanju

Dnevno - pre: 6 sati

Čuo sam da dečki pričaju o Ultri, pa me zanimalo o čemu se tu radi. Bio sam sva četiri dana prošle godine, a idem opet i ove. Cijeli svijet se tada slije u Split i stvori pozitivnu atmosferu koju je ...

Vozim turiste po Dubrovniku i zarađujem više nego na ijednom sezonskom poslu

Vecernji
2 povezane vijesti »

VIDEO: SEKSAJU SE NA KRUŽNIM TOKOVIMA I GOLI TRČE PO MOSTOVIMA Norveška uvodi drastične mjere zbog divljanja ...

Jutarnji - pre: 3 sata

Norveški srednjoškolci više neće smjeti voditi ljubav na kružnim tokovima i goli pretrčavati preko mostova. Odlučila je to izričito zabraniti nacionalna prometna agencija, dakako ne iz čista mira.

Slikovnica o seksu razbjesnila neke roditelje: "Što nije u redu s današnjim svijetom?"

Index - pre: 4 sata

DJEČJA knjiga koja opisuje spolni odnos kao "slagalicu" u kojoj obje strane imaju "leptiriće, uzbuđenje i ljubav" podijelila je roditelje, među kojima je mnogo onih koji misle da knjiga malo ...

Livnjak traži kozu: Očevici, javite se, dajem nagradu

Vecernji - pre: 7 sati

- Traži se koza bijelo lugava rogata koja je nestala utorak pridveče, napisao je. Muškarac iz Livna u BiH, nakon što je izgubio kozu , odlučio ju je pronaći putem poruke/oglasa, kojeg je postavio na ...

Muškarcu iz BiH nestala koza: Očevici, javite se, dajem novac!

24sata
2 povezane vijesti »

Nasmijte se uz kompilaciju najboljih prošlotjednih failova

tportal - pre: 3 sata

Najzabavniji pehovi i gafovi prošlog tjedna su tu. Kao i uvijek, stisnite zube i smijte se kroz njih Život nije lagan za glavne likove kompilacija failova koji dobiju neželjenu internetsku slavu jer ...

Kada ste izloženi pojačanim naporima bitno je prije svega osnažiti svoj organizam!

Dnevnik - pre: 7 sati

Zdrava prehrana, bogata esencijalnim tvarima osnova je dobrog zdravlja. Vitamini i minerali neophodni su za odvijanje važnih procesa u organizmu, a njihov nedostatak može izazvati ozbiljne poremećaje ...