TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Tehnologija

Učenik bio nepristojan prema profesoricama, ovakav potez svoje majke nije očekivao

Vecernji - pre: 2 sata

Engleskinja nije viša mogla podnijeti da je stalno zovu iz škole zbog ponašanja njezinog najstarijeg sina pa se odlučila na drastičan potez Majka Becky Crandley iz Kenta u Engleskoj nije znala više ...

Bio nepristojan prema učiteljici pa ga mama naučila lekciju koju neće zaboraviti

Index
2 povezane vijesti »

Priča o velikom hitu bivše Juge: Trudna zaručnica je abortirala i pobjegla u SAD

Index - pre: 35 min

DA JE MEĐU nama, Davorin Popović bi danas proslavio 73. rođendan. Legendarni frontmen grupe Indexi rođen je na današnji dan 1946. godine u Sarajevu, gdje je 2001. i umro.

"Upoznao sam roditelje svoje cure i shvatio da sam jednom spavao s njenim tatom"

Index - pre: 55 min

GUARDIANOVOJ seksualnoj terapeutkinji Pameli Stephenson Connolly jedan se muškarac nedavno javio s nesvakidašnjim problemom. "Prije pet godina prolazio sam kroz biseksualnu fazu i spavao sam ...

Jaguar I-Pace na testu: Tjedan s 'najboljim autom na svijetu'

24sata - pre: 1 sat

Jaguar I-Pace aktualni je nositelj titula svjetskog i europskog automobila godine, a da to ima itekako veliko pokriće uvjerili smo se tijekom velikog sedmodnevnoga testiranja Trzajna ozljeda vrata.

BrightSide objavio u čemu smo najbolji na svijetu: Hrvatice su prave sretnice

Index - pre: 3 sata

MEGAPOPULARNI sajt BrightSide objavio je veliki članak o rodiljnim dopustima diljem svijeta i pišu kako su Hrvatice prave sretnice kada je riječ o periodu koje žene provode s novorođenom djecom.

Minix NEO G41V-4, nečujni mini PC s Gemini Lake procesorima

BUG - pre: 4 sata

Tijekom četvrtog kvartala na tržište će stići nečujno mini računalo temeljeno na Gemini Lake procesorima - Minix NEO G41V-4 Minix , poznati proizvođač mini računala najavio je novi model – NEO G41V-4 ...

Nakon 18 godina otkriveno da je legendarna igra varala igrače

Index - pre: 4 sata

STREET FIGHTER II: World Warrior jedna je od najvažnijih borilačkih igara svih vremena i često se nalazi na popisu najboljih igara svih vremena. Poznata je i po svojoj težini, a YouTuber Desk je ...

OnePlus TV - renderi, fotografije i detaljnije specifikacije

OnePlus će sredinom tjedna službeno predstaviti nove pametne telefone, a uz njih po prvi put i pametni televizor čiji su renderi stigli u javnost nešto ranije, kao i detaljnije specifikacije OnePlus ...

Sutra stiže Vivo U10, a s njim i obećanje o nezaustavljivom igranju

Vivo će sutra, 24. rujna, predstaviti pametni telefon U10 s baterijom od 5.000 mAh koja bi prema navodima proizvođača korisnicima trebala omogućiti nezaustavljivo igranje Vivo će sutra, 24.

Huawei demantirao šefa, bootloader na Mate 30 seriji neće biti moguće otključati

Huawei je ubrzo nakon izjave svog CEO-a kako će biti moguće otključati bootloader na novoj Mate 30 seriji telefona istu i demantirao – bootloader ostaje zaključan U kakvim se Huawei problemima zbog ...