TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Sport

"Odličan je u tandemu s Rakitićem i velika prijetnja Busquetsu"

Index - pre: 37 min

FRENKIE DE JONG danas je debitirao u dresu Barcelone i učinio je to gotovo nepogrešivo. Iako je katalonski klub poražen od Chelseaja (1:2), Nizozemac je impresionirao u utakmici u kojoj je Ivan ...

BARCA BI GA PRODALA: A naš Rakitić im rješava utakmice, sam sredio Chelsea

Dnevno

'Rakitić nam je bio važan igrač, a ne znam hoće li i dalje biti...'

24sata

Pogledajte golčinu kapetana Rakitića

Index

Jutarnji Index Net Vecernji Index Jutarnji Hrsport Jutarnji

24 povezane vijesti »

Hrvatske juniore najavili kao Srbe, Dominiković protestirao

24sata - pre: 1 sat

A sada je vrijeme za himnu Srbije. Ovog trenutka, himna Srbije, rekao je spiker nakon čega su se naši igrači i stručni stožer u čudu pogledali, a izbornik Davor Dominiković je protestirao kod ...

Hrvatske juniore na rukometnom SP-u najavili kao Srbiju pa pustili Lijepu našu

Index
2 povezane vijesti »

SVI SU GLEDALI SAMO U NJU: Atraktivna i lijepa glasnogovornica Zvezde kao da je s druge planete

Net - pre: 17 min

Milojević se našao u sjeni atraktivne klupske glasnogovornice i novinarke Tatjane Šajković Nekako u srpskim nogometnim krugovima kao da je postao pravilo, ajde nećemo kazati pravilo već običaj, da za ...

Službeno: Preokret u Parizu, Neymar ide na pripreme s momčadi

Index - pre: 27 min

NEYMAR već neko vrijeme nije omiljen u Parizu, a probleme si je izazvao sam tražeći od kluba da ga pusti u Barcelonu. Nedavno se posvađao s Leonardom, sportskim direktorom PSG-a, koji je planuo na ...

Neymar usred priča o transferu imenovan među putnike na kinesku turneju

Hrsport

L'Equipe otkrio trenutak nakon kojeg se raspao odnos Neymara i PSG-a

Index

Goal: Juventus za Neymara nudi dvojicu igrača i novac

Index

Index Index Index

7 povezane vijesti »

HRVATSKA KOŠARKAŠKA REPREZENTACIJA RAZBILA NEMOĆNE LATVIJCE I IZBORILA FINALE Za naslov u Kupu Borislava Stankovića ...

Jutarnji - pre: 37 min

Preko 30 razlike otišla je Hrvatska već do poluvremena drugog polufinala Kupa Borislava Stankovića u kineskom Shenzhenu, a konačnih +25 još je i dobar rezultat za sveučilišnu reprezentaciju Latvije, ...

Mršić: "Dat ćemo sve od sebe i pokušati osvojiti turnir"

Hrsport
2 povezane vijesti »