TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Scena

Grlić o kultnom filmu: 'Bata se skinuo u gaće i nije htio novac'

24sata - 22.09.2019

Samo reci kad i gdje trebam biti, prisjeća se redatelj, nakon što je prije 35 godina nazvao Živojinovića da ga nagovori da se u sad legendarnom filmu ‘U raljama života’ razgoliti bez honorara Filmska ...

Megazvijezdu zasjenio 12 godina mlađi dečko, njezine zadnje fotografije zabrinule sve koji su ih vidjeli

Dnevnik - 22.09.2019

Britney Spears i Sam Asghari na dodjeli nagrada The Daytime Beauty Awards Galerija + 4 Britney Spears (37) u petak je kao podrška 25-godišnjem dečku Samu Asghariju stigla na dodjelu nagrada Daytime ...

Nakon psihičkog sloma: Britney Spears na crvenom je tepihu izgledala dosta loše

Index

Nakon psihičkog sloma: Spears došla na tepih s podočnjacima

24sata
3 povezane vijesti »

Carter: Sestra me zlostavljala kad sam imao deset godina...

24sata - 22.09.2019

Objasnio je kako je njegova sestra Leslie imala bipolarni poremećaj koji je liječila, a kada nebi uzela lijek, radila je stvari koje nebi radila u normalnim okolnostima Pjevač Aaron Carter (31) iznio ...

‘Meni bi sisa eksplodirala’ Voditeljica u šoku nakon što je saznala da će Jelena Rozga nastupiti u domu ove Hrvatice

Dnevno - 22.09.2019

Jelena Rozga je prije nekoliko dana na svom Instagram profilu najavila nagradnu igru koju je organizirao Narodni radio, a prema kojoj sretan dobitnik ili dobitnica dobivaju pravo na ekskluzivan ...

Maja: 'Ja sam curama 'jao', mogu samo misliti što pričaju o meni i do kakvih su zaključaka došle'

RTL - 22.09.2019

U drugoj sezoni showa kao jedna od najsimpatičnijih kandidatkinja istaknula se Sarajka Maja, ali njezine sustanarke ponekad nisu sigurne kad se šali. „Nije cura loša, ali nikad ne znaš što s njom ...

MAJA O SVOM ODNOSU S OSTALIM CURAMA: ‘Mogu samo misliti što pričaju o meni i do kakvih su zaključaka došle’

Net
2 povezane vijesti »

Unuka Donalda Trumpa ozbiljno ozlijeđena tijekom dječje igre

Vecernji - 22.09.2019

Kći i savjetnica američkog predsjednika Donalda Trumpa, Ivanka Trump, u obraćanju novinarima u Bijeloj kući, uputila je važno upozorenje svim roditeljima.

‘Iva je lijepa žena, ali ovo joj nije trebalo’ Ivu Jerković nemilosrdno izvrijeđali nakon što se prvi put prošetala u ...

Dnevno - 22.09.2019

Nakon što je Iva Jerković potvrdila da je trudna, mediji i obožavatelji ove bivše manekenke ne prestaju pratiti detalje ove trudnoće koju nitko nije očekivao.

Kim upozorili za zlostavljanje životinja pa kupila dva psića...

24sata - 22.09.2019

U videu koji je Kim objavila prošli tjedan na Instagramu, par se vozi pokraj grupa antilopa koje su prestrašeno počele bježati od vozila. Čak je i sama Kim upozorila supruga da ih plaše, međutim, ...

Zapeli u planinama: Da nije bilo Poljaka, ne znam bi li se izvukli

24sata - 22.09.2019

'Najopasniji prelazak je bio iz Uzbekistana u Kazahstan kroz 600 kilometara pustinje' kaže Hrvoje. Među planinama Pamira u Tadžikistanu su jedva izvukli živu glavu nakon što je pumpa goriva na motoru ...