TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Scena

IGGY POP IZDAJE NOVI ALBUM I KNJIGU O SVOJOJ KARIJERI: ‘Ovaj me album jednostavno ‘pronašao’, a ja sam mu dopustio da ...

Net - 22.07.2019

Album izlazi 6. rujna, a knjiga pod nazivom ‘Til Wrong Feels Right’ nakon dvadeset dana, 26. rujna Američki glazbenik Iggy Pop , poznat kao pionir punka, početkom rujna izdat će novi album pod ...

Završeno 17. izdanje Seasplash festivala, ujedno prvo na Martinskoj u Šibeniku

tportal - 22.07.2019

17. izdanje Seasplash festivala, koji se ove godine premijerno održao u Dalmaciji, na rtu Martinska pored Šibenika, završilo je u ponedjeljak ujutro. U zadnjih nekoliko dana, ova nova festivalska ...

Završeno 17. izdanje Seasplash festivala

Dnevnik
2 povezane vijesti »

Kratki filmovi od ove godine natječu se za nominaciju za Oscare!

Vecernji - 22.07.2019

u Sarajevu će se, kao i prethodnih godina, natjecati za nominaciju za Europsku filmsku nagradu, a od ove godine i za nominaciju za nagradu Oscar® Američke akademije filmskih umjetnosti i znanosti.

Nakon 20 godina otkriveno da je ova oskarovka glumila u erotskom filmu

Vecernji - 22.07.2019

Otkrio je to bivši Kubrickov asistent, koji tvrdi da su Cate dali ulogu zbog senzualnog glasa. Jedna od najprepoznatljivijih glumica na svijetu, oskarovka Cate Blanchett nakratko se pojavila u ...

Ne može sakriti sreću: Slavna Kosovarka ne odvaja se od novog dečka

tportal - 22.07.2019

Kosovarka Dua Lipa nedavno je prohodala s bratom svojih prijateljica Belle i Gigi Hadid, Anwarom Hadidom. Iako su mnogi mislili da je ovo samo kratka avantura kojom će zacijeliti rane zbog prekida s ...

Provod u Vegasu: Fani Stipković niti ovoga puta nije prošla nezamijećeno

tportal - 22.07.2019

Sportska novinarka Fani Stipković tijekom posjeta Las Vegasu nije željela propustiti boksački meč Keitha Thurmana Jr. i Mannyja Pacquiaoa. Na ovaj nesvakidašnji spektakl poznata je plavuša stigla u ...

Dva je mjeseca prošlo otkako je Petra Nižetić rodila sina, evo kako je to obilježila

tportal - 22.07.2019

Blogerica i voditeljica, koja je zbog ljubavi odlučila ostaviti svoj tadašnji život i preseliti na drugi kontinent, prije dva je mjeseca postala prvi puta majka, dječaka kojem su ona i njezin suprug ...

Umažanima povoljnije cijene karata za manifestacije Kazališta Ulysses

iPress - 22.07.2019

Već 19 godina Kazalište Ulysses obogaćuje kulturni program u Istri, boravkom na Brijunima u ljetnim mjesecima, nudeći domaćoj i stranoj publici vrhunske manifestacije, vrhunske predstave, uz vrhunski ...

Duško Ljuština: 'Rade i ja se razumijemo čim se pogledamo'

24sata
2 povezane vijesti »

(FOTO) RAZGOLIĆENA RAQUEL U MINI-BADIĆU POZIRALA ZA RAKITIĆA: Ovo je jedna od najseksi slika na Instagramu

Dnevno - 22.07.2019

Supruga hrvatskog nogometnog reprezentativca Ivana Rakitića slovi kao jedna od najseksepilnijih supruga nogometaša. Atrakitvnu Španjolku prati više od 700 tisuća ljudi na Instagramu i jedna je od ...

RAQUEL SE U BIKINIJU ZAVALILA NA RAKITIĆA: Zbog fotografija poput ove nazivaju je jednom od najseksi WAGsica

Net
2 povezane vijesti »