TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Scena

Splitska ljepotica snimila kampanju za donje rublje u 44. godini i oduševila izgledom

Vecernji - 22.09.2019

- Imala sam pozitivnu tremu prije snimanja jer ipak imam 43. godine i htjela sam da sve ispadne super i tako je i bilo, a i moj je moto u zdravom tijelu zdrav duh.

Snimila kampanju za kupaći u 44. godini: 'Imala sam tremu...'

24sata
2 povezane vijesti »

VELIKI JUBILEJ: KD Vatroslav Lisinski slavi 200. rođendan velikog hrvatskog skladatelja, na velikoj svečanosti ...

Jutarnji - 22.09.2019

Na današnjoj je konferenciji za medije predstavljen prvi ovosezonski koncert najprestižnijeg ciklusa klasične glazbe, Lisinski subotom, u čast velikoga hrvatskog skladatelja čija djela ovih dana ...

Najavljeno spektakularno otvorenje ciklusa Lisinski subotom

Poslovni

Najavljeno spektakularno otvorenje ciklusa Lisinski subotom

tportal
3 povezane vijesti »

Uskrsli komunisti s uspjehom guraju zakon po kojem je homoseksualnost protuzakonita

Vecernji - 22.09.2019

Populizam, netolerancija, ekstremizam, Brexit koji su izglasali oni od kojih se to ponajmanje očekivalo - mladi, čije živote tehnologija čini toliko različitima od naših u toj dobi.

Mislili ste da ste čuli sve virtuoze gitare? Poslušajte 15-godišnjeg Franu Živkovića

Vecernji - 22.09.2019

Frano bi uskoro stilski mogao postati gitarist kakav je Ante Gelo, Branko Pif Bogunović ili Edi Matešić, a kakvih nam nedostaje Pred osam godina na Starigrad Paklenica Film Festivalu osim ...

Reper na sudu optužio Cardi B: Prije karijere bila je mafijašica

24sata - 22.09.2019

Cardi B otkrila da je imala teško djetinjstvo te da je prije karijere bila striptizeta te je mamila muškarce, drogirala ih i pljačkala, reper Tekashi 6ix9ine tvrdi da je Cardi bila dio bande koja ...

Vraća nam se omiljena serija "Dadilja": Mogla bi ju utjeloviti bivša striptizeta

Novi list

Slave drugu godišnjicu: Nizali skandale, oprostila mu 'trojac'

24sata
3 povezane vijesti »

Nezaboravni 'Prijatelji': Prošlo je 25 godina od prve epizode...

24sata - 22.09.2019

Američka serija prati avanture šest prijatelja koji zajedno žive u New Yorku. Likovi Ross, Rachel, Monica, Chandler, Phoebe i Joey osvojili su srca publike Od emitiranja prve epizode američke ...

Nakon 25 godina ovo je i dalje najomiljenija serija na svijetu

Index
2 povezane vijesti »

Nakon prinove u život zgodne Hrvatice stiže nova ljubav? 'U iduće 2 godine dolaze ljubavne promjene'

Vecernji - 22.09.2019

U ljubavi je ona iskonska romantična žena koja teži dubokoj ljubavi, potpunoj privrženosti – poput ljubavnih priča filmskih klasika. Žena koja zna kako dobro istaknuti svoju ljepotu i koju kamere i ...

Ovo je godina Brada Pitta: Nakon što je prestao bježati od samoga sebe i prihvatio vlastite slabosti, riješio se poroka ...

tportal - 22.09.2019

Milijuni obožavatelja diljem svijeta jedva su dočekali čak dva hit filma u jednoj kalendarskoj godini jednog od omiljenih holivudskih glumaca. Brad Pitt danas je ozbiljniji, pomno bira uloge i ...

Poznati zavodnik premijeru napustio u društvu duhovne iscjeliteljice s kojom ga se odavno povezuje

Dnevnik
2 povezane vijesti »

Grlić o kultnom filmu: 'Bata se skinuo u gaće i nije htio novac'

24sata - 22.09.2019

Samo reci kad i gdje trebam biti, prisjeća se redatelj, nakon što je prije 35 godina nazvao Živojinovića da ga nagovori da se u sad legendarnom filmu ‘U raljama života’ razgoliti bez honorara Filmska ...