TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Scena

Nives Celzijus pozirala u minijaturnim hlačicama: "Vidi ti se breskvica"

Index - pre: 23 sati

NIVES CELZIJUS pozirala je u uskom topu i hlačicama na balkonu svog stana u sjevernom dijelu Zagreba. Zavodljive poze koje je zauzela izazvale su brojne komentare.

'Vidi ti se sve': Nives Celzijus zavodi u pripijenim hlačicama

24sata
2 povezane vijesti »

Vanja Rupena s obitelji se vratila u Istru: 'Mentalno sam sada bliže Talijankama i curama iz Europe nego Hrvaticama'

tportal - pre: 23 sati

Bivša Miss Hrvatske godinama živi u Italiji, ali redovito dolazi u Istru. No, Vanja Rupena ovog puta se neće samo odmarati već će i raditi. U potrazi je za novim licima za svoju modnu agenciju, a ...

Djevojka Ćalete-Cara pozirala u badiću s atraktivnom sestrom

24sata - pre: 24 sati

Adriana Đurđević, djevojka nogometaša Duje Ćalete-Cara, na Instagramu je fotografijom s plaže pokazala kako izgleda njena sestra, čime je oduševila obožavatelje Djevojka nogometaša Duje Ćalete-Cara ...

Cura Ćalete Cara pokazala zgodnu sestru, pozirale zajedno u badićima

Index
2 povezane vijesti »

Jamie Oliver je utukao silne novce za spas tvrtke: Nekim otpuštenim zaposlenicima ni to nije dovoljno

tportal - pre: 24 sati

Propast lanca talijanskih restorana Jamie's Italian slavnog 'golog kuhara' osobno je koštala 205 milijuna kuna, pokazuje izvješće. Vjerovnici koji su spašavali posrnulo restoransko poslovanje, ostali ...

Ivan Zak najavljuje ljetni hit, pjesmu koja je malo drugačija od dosadašnjih

Vecernji - 22.07.2019

Tražim uvijek nešto novo u studiju. Naročito u današnje vrijeme kad se muzika mijenja kao i sve drugo, tražiš nove beatove i melodiju i tako je nastala pjesma 'Milion", najavio je Zak novu pjesmu.

Teška ispovijest slavne glumice: 'Izgubila sam sve, zaboravili su me'

Vecernji - 22.07.2019

Misli da nitko ne shvaća koliko je moždani udar opasan za žene. Otkrila je i da joj je za oporavak trebalo sedam godina. Glumica Sharon Stone tvrdi da ju je Hollywood odbacio nakon što je doživjela ...

Sharon Stone: "Nitko nije bio slavniji od mene i princeze Diane, a sada smo zaboravljene"

Novi list
2 povezane vijesti »