TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Scena

Grašo oduševio više od 12 tisuća obožavatelja u Zagrebu

Scena - pre: 6 sati

Više od 12 tisuća obožavatelja okupilo se ovaj vikend na koncertu Petra Graše na zagrebačkom Bundeku. Jedan od najuspješnijih glazbenika i autora za svoju je publiku ponovno je pripremio atmosferu i ...

Grašo posvetio pjesmu Oliveru: 'Jako mi je pomogao u karijeri'

24sata
2 povezane vijesti »

'Iako nažalost većina odlazi iz Slavonije, mi se uvijek tamo rado vraćamo'

Vecernji - pre: 11 sati

Osim Austrije, posjetit će i Bosnu i Hercegovinu, gdje su rado viđeni gosti, a njihovi hitovi poput “Ja pijem da zaboravim”, “Još i danas zamiriše trešnja”, “Ružo moja crvena” uskoro će se zaoriti u ...

Hrvatski brzoklizači zaključili nastup u Budimpešti s dva srebra i broncom

Hrsport - pre: 10 sati

Hrvatski brzoklizači mogu biti vrlo zadovoljni napravljenim na prvom natjecanju iz Danubia serije održanom u Budimpešti otkud se vraćaju s tri odličja...

Dvije medalje za Hrvatsku s brzoklizačkog natjecanja u Budimpešti

Hrsport

Valentina Aščić srebrna i Katarina Burić brončana u Budimpešti

Scena
3 povezane vijesti »

Glumac malenoj kćeri dao da obrije glavu: "Moji roditelji mi to ne bi dopustili"

Index - pre: 11 sati

JASON VAN DER BEEK ponosni je tata petogodišnje djevojčice Annabel, a čini se kako svojoj kćeri nastoji ispuniti baš svaku želju. Tako je glumac, kojeg pamtimo iz serije "Dawson's Creek", malenoj ...

Glumac kćeri (5) obrijao glavu: 'Roditelji mi to ne bi dopustili'

24sata
2 povezane vijesti »

Klara opet 'jaše': Maherica sam u zavođenju, naučit ću djevojke

24sata - pre: 11 sati

ISKUSNA KLARA Nema sreće u ljubavi, sad lovi novog ‘Savršenog’. Natjecateljicama želi prenijeti znanje iz prethodnih showova. Sudjelovala je u prvoj sezoni 'Gospodina Savršenog' te u showu 'Adam ...

RIJEŠEN MISTERIJ ZALOŽENE DORE Cijela estrada pokušavala je doznati tko je htio prodati glazbenu nagradu, a onda je ...

Jutarnji - pre: 20 sati

Cijela estrada ovog je vikenda pokušavala doznati tko prodaje statuu Dore osvojene sredinom devedesetih godina i zašto to radi. Priča je krenula nakon što su ljudi iz jedne splitske zalagaonice ...

Statua Dore koja se prodaje u splitskoj zalagaonici je kopija

Vecernji

Splitska zalagaonica ima Dorin kip: 'To je lažnjak, loša kopija'

24sata
3 povezane vijesti »

Najbogatija Hrvatica misteriozno nestala, no pronašli smo je u društvu Severininog PR managera!

Dnevno - pre: 12 sati

Sanja Duggan je poznato ime u krugovima hrvatskog jet-seta već više od desetljeća, premda je prije nekoliko godina misteriozno nestala iz Hrvatske. Podsjetimo, bila je u braku s poduzetnikom Demianom ...

Šamarali se na setu: 'Frcale su iskre taj cijeli dan, vrijeđao me'

24sata - pre: 13 sati

OPASNO, SNIMA SE Nekoliko je glumaca izbačeno iz serije zbog ‘pobune’ ili neslaganja. Najteže je bilo u ‘Ponosu Ratkajevih’ i sukoba redatelja Ivande i glumca Alića...

DANIJELA MARTINOVIĆ ZA JUTARNJI 'Nikad nisam bila sretnija. Nemam se više potrebu dokazivati, natjecati, samo želim ...

Jutarnji - pre: 21 sati

Danijela Martinović (48) po mnogočemu dobrome može pamtiti ovu godinu - pokrenula je svoj You Tube kanal #danijelabezfiltera, izdala novu knjigu “Šalabahter života - Neopisivo”, uskoro i novi album, ...