TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Scena

Unatoč pozamašnim svotama! Na svadbama ne pristaju pjevati narodnjake, a odbijaju i golotinju

Vecernji - pre: 10 sati

Status kraljice svadbe već godinama nosi Maja Šuput, a za jednog od najboljih zabavljača slovi i Jole. Ljeto je već tradicionalno doba godine kada brojni parovi odluče svoju ljubav okruniti brakom.

Modna ikona i dizajnerica Norma Kamali otkrila tajnu: Ovo je razlog zbog kojeg dobro izgleda i sa 74 godine

tportal - pre: 11 sati

Kao modna dizajnerica radi već 50 godina te je prošla i vidjela gotovo sve. Šezdesetih je tulumarila po Londonu s Jimijem Hendrixom i Jimmyjem Pageom, a sedamdesetih je bila redovna u Studiju 54, ...

Marko Tolja me oduševio kad mi je ponudio prvu kavu. Ubrzo sam ga pitala za duet

Jutarnji - pre: 15 sati

Uloga prezentera na dodjeli najveće medijske nagrade Zlatnog Studija za Miju Dimšić i Marka Tolju bila je sudbonosna. Između dvoje iznimnih mladih glazbenika u prvih nekoliko rečenica dogodila se ...

Rođaci i neznanci bili su puni sjećanja na rat. ‘Nestale’ sam pisao zbog njih

Nakon što je gotovo dva mjeseca proveo s ekipom ratne serije “Nestali” na surovom velebitskom području, Joško Lokas prije desetak dana vratio se u Zagreb.

Vela Luka - Trag u beskraju

Kad bi kroz pjesme opisivao sebe, znao je reći da ga najiskrenije oslikavaju stihovi njegove “Romance”. “Uvik kad sam s tobom, ja sam ka i dite, zaboravim odmah svoje kose side.

Buntovna Cardi B izabrala je zanimljivo mjesto za tetovažu

24sata - pre: 17 sati

Fotografija supruga Cardi B koji je objavio njenu fotku na kojoj pozira pokazujući novu tetovažu s njegovim imenom skupila je više od milijun lajkova, a Offset je oduševljen Reperica Cardi B (26) ...

Glazbenica podignula nogu te pokazala mjesto na kojem je istetovirala ime supruga koji ju je varao

Dnevnik

"Koji sretnik": Cardi B digla nogu i pokazala gdje je istetovirala muževo ime

Index
3 povezane vijesti »

Dean Kotiga: 'Opet sam bio do egipatskog simpa frizera'

tportal - pre: 20 sati

Na društvenim mrežama može se gotovo svakodnevno doznati da poznati lovac iz 'Potjere' uz kviziranje voli putovanja, kuhanje i restorane, a voli se i šaliti na svoj račun što posebno zabavlja one ...

Lovac Kotiga improvizirao kod frizera: 'Konačno si pogodio...'

24sata
2 povezane vijesti »