TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Scena

OVO SU NAJPOZNATIJE LEZBIJKE HOLLYWOODA 'Neki jedu isti sendvič od sira čitav život. A ja nisam taj tip. Želim probati ...

Jutarnji - pre: 5 sati

Jedan od šokantnijih trenutaka u holivudskoj povijesti zbio se prije 22 godine. Glumica Anne Heche dvije je godine bila u naizgled sretnoj vezi s komičarom Steveom Martinom .

Ostao bez teksta! Glumac napustio intervju zbog jednog pitanja

Vecernji - pre: 5 sati

U filmu, Joaquin igra Arthura Flecka, samotnjaka s neuspjelom karijerom komičara koji živi s bolesnom majkom. Glumac Joaquin Phoenix otišao je s intervjua nakon što su ga novinari pitali misli li da ...

Bolje mu je: Catherine ovaj put nije morala pridržavati muža...

24sata - pre: 7 sati

Catherine je prije dolaska objavila video s Douglasom na društvenim mrežama. Javno je čestitala svom suprugu, koji je bio nominiran za najboljeg glavnog glumca u humorističnoj seriji, ali nagradu ...

Bili pred razvodom: Razlika od 25 godina i teške bolesti nisu stali na put njihovoj velikoj ljubavi

Dnevnik
2 povezane vijesti »

SWINGERSI OBRADILI LEGENDARNU PJESMU ‘PRLJAVACA’: Poslušajte ‘Sve gradske bitange’ 38 godina poslije

Net - pre: 5 sati

Dečki su vrebali priliku da ovu pjesmu snime nanovo, naravno, na sebi svojstven način Novi singl grupe Swingers, koja je predvođena legendarnim frontmanom Robertom Marekovićem , svojevrsni je hommage ...

Predomislila se: Sanjala je da bude časna, sad prodaje badiće

24sata - pre: 5 sati

U djetinjstvu Mendes je sanjala o tome da postane časna sestra, ali je odustala od toga kad je saznala da one ne primaju plaću. Objasnila je kako je oduvijek željela pomagati bližnjima, ali i ...

Varalica – Nova psihološka triler-serija koja će vas oduševiti

tportal - pre: 4 sata

Uzbudljiva psihološka triler-serija Cheat ima svoju premijeru na Pickbox NOW! U sveukupno četiri epizode od sat vremena, Cheat se temelji na opasnom odnosu između sveučilišne profesorice Leje i ...

BIVŠU PLAYBOYEVU ZEČICU NOTORNI PEDOFIL I MILIJARDER JE SILOVAO KAO TINEJDŽERICU 'Kad bi me vidio, počeo bi se ...

Jutarnji - pre: 8 sati

Britanska glumica i bivši Playboyev model Anouska De Georgiou ispričala je kako ju je seksualno zlostavljao pedofil Jeffrey Epstein (66) . Anouska, koja je išla u školu s Kate Middleton , kaže da su ...

Progovorile žrtve pedofila kojem nikada neće suditi: "Imao je čak i liječnike koji su nam davali tablete za smirenje'

Novi list
2 povezane vijesti »

Nikola Plečko (Nik Titanik) gost večerašnjeg Pressinga s Petrom Štefanićem

N1 - pre: 6 sati

Izvor: N1 Gost Pressinga s Petrom Štefanićem večeras od 20 sati je poznati karikaturist Nikola Plečko, poznat i kao Nik Titanik. S poznatim karikaturistom Nikolom Plečkom razgovarat ćemo o tome koji ...

Nik Titanik: 'Bušili su mi gume na automobilu zbog karikatura'

24sata
2 povezane vijesti »

Ovo će biti jedan stresan tjedan za Maju: 'One meni više kljucaju glavu, meni treba spoj jedan na jedan!'

RTL - pre: 4 sata

Prošli tjedan Maja je dobila priliku biti nasamo s Mijom, ali to joj više nije dovoljno Iako je Maja prošlog tjedna u dva navrata imala priliku biti s Mijom nasamo, to joj više nije dovoljno.

MAJA NA IZMAKU SNAGA: ‘One meni više kljucaju glavu, meni treba spoj jedan na jedan!’

Net
2 povezane vijesti »