TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Scena

'STRAH ME DA ĆU PRERANO NAPUSTITI KĆERKICU' Nika Antolos o borbi s multiplom sklerozom

PortalOko - pre: 2 sata

Nika Antolos, 29-godišnja pjevačica, koja je svojevremeno bila članica grupe Feminem, od prošle se godine bori s multiplom sklerozom. O tome da je u strahu od svega što ju čeka, pa i da će prerano ...

Hrvatska pjevačica odgovorila na kritike zbog mršavosti: "Gledajte me u oči"

Index

Naša pjevačica se bori s teškom bolešću, a fanovi je kritiziraju da je premršava

Vecernji
3 povezane vijesti »

Tia Mamić uživa u ljetu s prijateljicama, na Instagramu osvanule fotke

Index - pre: 5 sati

TIA MAMIĆ ljeto provodi uživajući u društvu svojih prijateljica. Poznata zagrebačka vizažistica Lada Mitrašinović pohvalila se fotografijom sa suprugom Marija Mamića.

Snaha Zdravka Mamića uživa na moru; evo gdje i s kime provodi vrijeme

tportal
2 povezane vijesti »

Uhitili su zvijezdu serije 'Žica', pronašli joj kokain i marihuanu

24sata - pre: 2 sata

Sonja Sohn, američka glumica poznala po njenoj zadnjoj ulozi u seriji 'The Chi', uhićena je zbog posjedovanja kokaina, marihuane i pribora za drogu Američka glumica Sonja Sohn (55) uhićena je zbog ...

Općina Motovun – pet friendly destinacija

iPress - pre: 6 sati

Općina Motovun sustavno brine o životinjama, a to dokazuju i svojim djelima. Općina Motovun u suradnji s aktivistima, Veterinarskom bolnicom Poreč i komunalnom tvrtkom Motovun park d.o.o.

DANAS POČINJE MOTOVUN Najvažniji gost redatelj 'Klera' Smarzowski, a posebna je poslastica dokumentarac o Cohenu

Jutarnji

Sutra počinje filmska čarolija u Motovunu

tportal

Sutra počinje filmska čarolija u Motovunu

Metro-portal

Novi list

5 povezane vijesti »

Je li pretjerao? Leonardo DiCaprio šokirao sve na setu ovim nevjerojatnim zahtjevom

tportal - pre: 3 sata

Da su holivudske zvijezde ponekad razmažene svojim zahtjevima, to smo znali, ali da neki u traženjima idu toliko daleko, priznajemo, iznenadilo nas je.

Kreativni tornado na Tvrđavi sv. Mihovila!

tportal - pre: 4 sata

Ove srijede, 24. srpnja, pozornicom Tvrđave sv. Mihovila protutnjat će kreativni tornado! Jacob Collier, glazbeni genij nove generacije u Šibenik stiže nekoliko dana nakon objave novog albuma iz ...

Detalj na oglasu za posao Jadrolinije nasmijao putnike

Index - pre: 5 sati

OGLAS za posao u posadi Jadrolinije, istaknut na jednom od njihovih brodova koji ovih dana plovi Jadranom, nasmijao je domaće putnike, i to zbog radnog mjesta čudnog naziva.

Urnebesan detalj na oglasu za posao Jadrolinije nasmijao putnike

Index
2 povezane vijesti »

FOTO: 'ONA MI NIJE SAMO SUPRUGA, ONA MI JE NAJBOLJA PRIJATELJICA' Hugh Jackman ponovno dokazao koliko je lud za svojom ...

Jutarnji - pre: 6 sati

Fotografi su ulovili Hugha Jackmana i njegovu 13 godina stariju suprugu Deborru Lee-Furness u zabavnoj šetnji ulicom na Beverly Hillsu. Popularni glumac svoju je ženu nasmijan nosio na leđima, 'piška ...