TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Scena

Lokas: 'Epizoda Potjere zbog Kotige bi trebala dobiti oznaku +18!'

Vecernji - pre: 40 min

U zabavnoj brzopoteznoj pitalici Joško Lokas nam je otkrio kako izgleda njegov jutarnji ritual, odobrava li plastične operacije i koja je najsmješnija činjenica koju zna.

Dodjela Emmyja: Igra prijestolja najbolja dramska serija

N1 - pre: 9 sati

Izvor: Tanjug / Chris Pizzello/Invision via AP Igra prijestolja osvojila je Emmy za najbolju dramsku seriju, a mračna britanska komedija Fleabag bila je najveće iznenađenje večeri na svečanoj dodjeli ...

Seriji Game of Thrones Emmy za najbolju dramsku seriju

N1

Ovo su uvjerljivo najbolja izdanja s prestižne dodjele televizijskih nagrada

tportal

Seriji ‘Igra prijestolja’ pripala najprestižnija Emmy nagrada

Al Jazeera

Index Dnevnik tportal tportal 24sata Vecernji iPress Novi list

14 povezane vijesti »

Cox: 'Nisam mogla zatrudnjeti, išla sam na umjetnu oplodnju'

24sata - pre: 2 sata

Courteney je u privatnom životu imala proleme zbog kojih je proživjela teške trenutke. Kako kaže, najteže joj je bilo ostati nasmijana na setu u to vrijeme kad je imala spontani pobačaj, a Rachel je ...

Zvijezda 'Prijatelja' na setu je morala biti dobre volje, a prolazila je kroz najtužnije razdoblje

Vecernji

ŽIVOTNA DRAMA ‘ZVIJEZDE PRIJATELJA’: Glumila sreću, a proživljavala pakao: ‘Bila sam jedina u obitelji s tim problemom’

Net
3 povezane vijesti »

Lazić: 'U jednoj večeri dobio sam 370 tisuća kuna bakšiša...'

24sata - pre: 40 min

Neke kolege su se obogatile za jednu večer, ali mlađu generaciju pjevača nisu zahvatila sretna vremena. Zlatno doba za glazbenike bile su osamdesete godine kada je pjevao pokojni Šaban Šaulić, rekao ...

Manekenka se žalila zbog uvjeta u avionu, fanovi je žestoko napali

Vecernji - pre: 2 sata

- Nisam spavala četiri dana i let mi je otkazan. Ljubazno osoblje je mom timu i meni pronašlo drugi let, no morala sam letjeti u ekonomskoj klasi kako bih stigla na snimanje u 6 ujutro - napisala je ...

Andrea iz showa 'Zvijezde - ljetni hit' snimila spot za svoj prvi singl 'Iz mog sna', već ima preko 10 tisuća pregleda

RTL - pre: 1 sat

Pogledajte prvi glazbeni spot finalistice showa 'Zvijezde - ljetni hit' Andrea Kadić , finalistica glazbenog showa 'Zvijezde - ljetni hit' , snimila je spot za svoj prvi singl 'Iz mog sna' .

Mlada Slavonka osvaja estradu: Mentorirala ju Nina Badrić, a sad ju prepoznaju na ulici

Vecernji
2 povezane vijesti »

Najveća legenda YU rocka dobila zakladu, ova pjesma prva je pobjednica natječaja

Index - pre: 3 sata

PJESMA "D.E.P.R.A." beogradske grupe Artan Lili pobijedila je na prvom natječaju za dodjelu regionalne nagrade Zaklade Milana Mladenovića, osnovane u znak sjećanja na frontmena Ekatarine Velike.

Bili smo u Beogradu na dodjeli prve nagrade Milan Mladenović: Pobjednici su Artan Lili

tportal

Pjesma 'D.E.P.R.A.' pobijedila na prvom natječaju posvećenom Milanu Mladenoviću

Novi list
3 povezane vijesti »

Jelena Pajić promijenila imidž, izgleda bolje nego ikada

tportal - pre: 2 sata

Nakon povratka svakodnevnim poslovnim obvezama i dolaska jeseni mnogi razmišljaju o novitetima koje ona donosi. Lijepa voditeljica informativne emisije 'RTL Danas' se odlučila za malo osvježenja u ...

Omiljeno lice RTL-a Jelena Pajić drastično je promijenila frizuru

Vecernji
2 povezane vijesti »

'Dobitnica Emmyja sad gleda dodjelu iz zatvora, glavu gore'

24sata - pre: 3 sata

Thomas Lennon nije imenovao o kome je riječ, ali svi su prepoznali da priča o Felicity. Huffman je 2005. godine osvojila nagradu Emmy za najbolju glavnu ulogu u seriji 'Kućanice' Glumicu Felicity ...

Komentator na Emmyjima sprdao "Kućanicu" u zatvoru: "Dva tjedna će proletjeti"

Index
2 povezane vijesti »