TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Scena

Šarmer Luka priznaje: 'Bilo me je sram ući u more bez majice'

24sata - 22.07.2019

Izbjegavao je ljeti odlazak na obiteljsku vikendicu kod bake jer ga je bilo sram svog tijela. Danas kad uđe u more ne izlazi dok mu se prsti ne smežuraju Suze, plač, znoj, očaj...

Zbog vjere je ostala bez prvog supruga i djece, a činilo se da joj ni drugi brak neće donijeti sreću, no onda se ...

tportal - 22.07.2019

U njezinu životopisu teško je naći mjesta da se upišu nove nagrade za rad i postignuće, među kojima je i Oscar te tri Zlatna globusa, kao i najveća australska priznanja, a danas je vjerojatno jedna ...

MARTINA TOMČIĆ OTKRILA NEPOZNATE DETALJE O SEBI: ‘Dvije godine sam živjela u samostanu s časnim sestrama’

Net - 21.07.2019

Javnosti je slabo poznato da je Tomčić nekada boravila u Austriji. Bilo je to razdoblje u kojemu je jedva krpala kraj s krajem Martinu Tomčić Moskaljov (44) gledatelji ponajviše znaju kao ženu bez ...

Krešo Bengalka ove bi godine mogao osvojiti pozicije koje je Vojko V osigurao lani

Vecernji - 21.07.2019

Svake godine po jedan album, kao da je radna strategija Kreše Bengalke, tek toliko da ostane u formi, pa je (n)ovom prilikom u uratku “Sve najbolje” temama društvene destrukcije pribrojio i one ...

Queen Real Tribute Symphony zabavili Zadrane: 'Isti Freddie'

24sata - 21.07.2019

Ivan Ristanović je utjelovio glasom i pokretom legendarnog frontmena do te mjere da se zbilja činilo da po pozornici na zadarskom Forumu skakuće sam Freddie Mercury - Gle, naježila sam se.

Glumica otvorila dušu o periodu života na rubu egzistencije i glumačkom rivalstvu

Vecernji - 21.07.2019

Ivonu Kundert gledali smo u serijama “Crno-bijeli svijet”, “Larin izbor”, predstavama kazališta Komedija, ali i slušali u sinkronizacijama omiljenih animiranih filmova.

Angelina ljubi zauzetog muškarca? Njegova djevojka upala na set, a ova jecala u suzama

Vecernji - 21.07.2019

Prema pisanjima američkih medija na setu nadolazećeg filma Angeline Jolie "Those Who Wish Me Dead" u Meksiku došlo je do ljubomornih tenzija. Postigla je dogovor s bivšim suprugom Bradom Pittom oko ...

Nasmijavao je sve do suza, ali je svoje osjećaje dobro krio...

24sata - 21.07.2019

Robin Williams glasi za jednog od najboljih glumaca i komičara svih vremena, a na početku karijere mnogi su mu govorili da su satovi glume za njega apsolutni promašaj...

Serija ruši rekorde, a prvo ju odbijali zbog djece u ulogama...

24sata - 21.07.2019

Serija 'Stranger things' je s prve dvije sezone stekla status jedne od najgledanijih Netflixovih originalnih serija, a treća sezona ruši sve rekorde te je u prva četiri dana pogledana u više ...

Ronald Braus u 'svoj' Rovinj na festival doveo modnu reviju...

24sata - 21.07.2019

Publika je imala priliku vidjeti modele inspirirane hrvatskom tradicijom i baštinom, a prezentirale su ih poznate osobe iz javnog života, koje vole Rovinj i često su u tom istarskom turističkom ...