TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Hrvatska

Država uzima 'zub' i na naslijeđene mirovine, porez ćete platiti i nakon što umrete! Pročitajte iskustva ogorčenih ...

Slob.Dalmacija - pre: 19 sati

Podijeli na Facebook-u Podijeli na Twitter-u Pošalji na email Nezakonito je oporezivati dvaput jednu te istu mirovinu porezom na dohodak, radi se o nasljedstvu i ne možemo znati razmjere tog ...

Nijemci na odmor kreću tek krajem srpnja i donose preokret

Vecernji - pre: 21 sati

U prva dva tjedna srpnja bilo je 30.000 do 40.000 gostiju manje na dan nego lani, ali udarni dio sezone tek slijedi s njemačkim gostima kojih godišnje bude oko tri milijuna Svakakvim su poslom ljudi ...

Ovo su najveće svemirske katastrofe koje će sigurno zadesiti čovječanstvo

Index - pre: 21 sati

MOŽEMO li mi uopće predvidjeti što će se dogoditi u dalekoj budućnosti, kakve nas opasnosti čekaju i kako će izgledati svijet u kojem živimo? Mnogi bi mogli reći da je tako nešto nemoguće; ako ne ...

'Kamo ćete smjestiti moju djecu ako se ubijem?'

Vecernji - pre: 22 sati

Htjela bih naći stan u istom naselju u Novom Zagrebu, ali ne mogu ga plaćati 400 eura plus režije. Mogu, ali u tom slučaju moja djeca nemaju tenisice i ostaju kod kuće kad razred ide na školski ...

Hrvati u Velikom ratu: Srbiju uznemirila ideja da Zagreb postane središte južnoslavenskog okupljanja

Vecernji - pre: 22 sati

Veliki rat 1914.–1918.: Znanstveni krugovi još se nisu složili o uzrocima i povodima njegova izbijanja Iako je od okončanja Prvoga svjetskog rata proteklo punih stotinu godina, o uzrocima i povodima ...

(VIDEO) Novi ministar uprave Malenica: ‘Pitanje dvojezičnih ploča u Vukovaru prepustio bih građanima i Gradskom vijeću ...

Narod - pre: 21 sati

Novi ministar uprave Ivan Malenica, koji je naslijedio Kuščevićevu fotelju, gostovao je u RTL-u Danas. Upitan hoće li se moći nositi s ovako zahtjevnim resorom, Malenica je rekao da su pred njim ...