TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Život

Gdje nosite nakit ovisi kako će djelovati na vaš život i dušu...

24sata - pre: 11 sati

Kakvu energiju ćete primati i odašiljati, ovisi o tome kakav kristal nosite i na kojem dijelu tijela. Na primjer, s naušnicama treba biti oprezan jer su neki kristali previše jaki za taj dio tijela ...

ŽIVOTNA PRIČA SPLIĆANKE KOJA JE ZBOG LJUBAVI NA PUČINI BILA DULJE OD MNOGIH POMORACA 'Oplovila sam cijeli svijet jer ...

Jutarnji - pre: 14 sati

Gospođa Ana Grabovac nedavno je promovirala svoju petu knjigu "Coast guard, kratke priče iz života pomoraca" u prostorijama splitskog HAZU, a u prosincu je od Ministarstva mora, prometa i ...

SVE UNOSNIJI BIZNIS U HRVATSKOJ Sa sinom sam prije dvije godine otvorio rent-a-car. S relativno malo novca s 10 smo već ...

Jutarnji - pre: 15 sati

Za nešto više od desetak godina, kupovanje stvari moglo bi zakoračiti u prošlost. Tako bar predviđaju znanstvenici i ekonomisti. Svi proizvodi će postati usluge i nećemo posjedovati apsolutno ništa.

'Na našim jastucima spava i predsjednica Kolinda. Za Šimu Jovanovca napravili smo ih stotinjak, a naručuje ih i Dunja ...

Kada se sredinom šezdesetih godina prošlog stoljeća obitelj Nike Vukadina preselila iz Bosne u Piškorevce nedaleko od Đakova, tijekom ljetnih mjeseci cijelo se selo bijelilo od gusaka i pataka.

ZABORAVITE BOTOX I OPERACIJE, STRUČNJACI SAVJETUJU KAKO OSTATI MLAD Čak i način sušenja kose može ubrzati proces ...

Koliko god novaca trošili na kreme protiv bora i starenja i koliko god vremena provodili u teretani kako bi zadržali mladenačku figuru, sve to možete baciti u vodu jer svakodnevne situacije, o kojima ...

'MAMA, GLE ŠTO ME UJELO ZA PRST!' Mladić iz usta svog psića izvukao malu zmiju i otrčao s njom majci, 40 minuta kasnije ...

Australski muškarac (24) umro je od ugriza zmije nakon što je pokušavao zaštititi svojeg psa, piše Independent . Nesretni mladić pokušavao je izvući zmiju iz usta psića u svojem domu u Tamworthu, ...

NESTAŠNI ALJAŠKI MALAMUT PRESKOČIO BETONSKU OGRADU I SKOTRLJAO SE SKORO DO MODROG JEZERA Zaustavio se na grani stabla, ...

Jutarnji - pre: 16 sati

HGSS iz Makarske 14. siječnja u 15,10 sati zaprimio je poziv Javne vatrogasne postrojbe Imotskog o psu, aljaškom malamutu, koji se skotrljao tridesetak metara niz liticu i više se nije mogao vratiti.

5 pitanja koja otkrivaju jeste li našli ljubav svog života

N1 - pre: 20 sati

Ako ste se našli u poziciji da razmišljate o budućnosti svoje veze, braku ili zajedničkom životu, pročitajte ova pitanja i odgovorite na njih. Naravno, ne postoji formula savršene veze ili ...

Zvijezde pričaju o vama: Ovo je vaš put i prepreke na njemu...

24sata - pre: 21 sati

Ljudi su kao zvijezde. Tako blizu jedni drugih, a u isto vrijeme udaljeni i usamljeni u mnoštvu. Mjesec u kojem smo rođeni ipak je temeljni indikator naših osobina - govori Vera Čudina Siječanj, ...

RAZARAČI BRAKOVA U ŠOKANTNIM PRIZNANJIMA: ‘Napumpao me u isto vrijeme kad i svoju ženu. Sve sam joj rekla’

Net - pre: 21 sati

Samoprozvani razarači brakova i obitelji potpuno otvoreno progovorili o razlozima svojih nepromišljenih postupaka. Žene i muškarci iz cijeloga svijeta podijelili su svoja šokantna priznanja na ...