TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Sport

KAKAV OTAC TAKAV SIN: NEKAD U SPLITU DANAS U ISTANBULU Bivši igrač Hajduka potpisao za turskog velikana!

Jutarnji - pre: 4 sata

Bivši igrač Intera i Hajduka Boris Rapaić postao je novi nogometaš turskog velikana Fenerbahčea, piše Slobodna Dalmacija . Dvadesetogodišnjak, inače sin od legendarnog Mikija Rapaića , potpisao je ...

Senzacionalan transfer: sin Hajdukove legende potpisao za turskog velikana

SportArena

Sin Hajdukove legende potpisao za Fenerbahče

Index

Sin legendarnog vatrenog asa potpisao za Fenerbahče!

Vecernji
4 povezane vijesti »

Momčilo Otašević razočaran nakon poraza rukometaša Crne Gore

Dnevnik - pre: 2 sata

Momčilo Otašević u zagrebačkoj Areni pratio je utakmicu između Makedonije i Crne Gore. Zbog poraza svojih zemljaka nije krio razočarenje. Crnogorski glumac Momčilo Otašević sinoć je stigao u ...

FOTO Momčilo Otašević žestoko navijao u zagrebačkoj Areni, no kući je otišao pokisla lica

Index
2 povezane vijesti »

JOŠ JEDNA GIMNASTIČKA ZVIJEZDA PRIKLJUČILA SE LISTI ZLOSTAVLJANIH: ‘Više me nije strah ispričati svoju priču’

Net - pre: 1 sat

“Međutim, nedavno sam se osjetila ranjenom i što sam više pokušava utišati glas u svojoj glavi, on je više odzvanjao”, započela je svoju priču Biles Američka gimnastička zvijezda Simone Biles , ...

Seksualno zlostavljanje: I Simone Biles se priključila optužbama protiv Larryja Nassara

Narod

I NJU JE ZLOSTAVLJAO! Još jedna gimnastičarka optužila liječnika za sekualno napastovanje

Dnevno
3 povezane vijesti »

Napravili najveće čudo Eura pa poručili: Baš smo se zabavljali!

24sata - pre: 48 min

Ovo je nevjerojatno. I dalje ne mogu vjerovati da smo pobijedili u ovoj utakmici. Mi smo svi šokirani. Ovo je najveća pobjeda u mom životu. Zabavljali smo se u ovoj utakmici, rekao je češki rukometaš ...

Power ranking: Hrvatska dosad najuvjerljivija i po prvi put na vrhu

Hrsport - pre: 1 sat

Nakon drugog odigranog kola došlo je do novih promjena u Sportnetovom poretku reprezentacija, a prvi put na vrh je zasjela Hrvatska koja je dosad pokazala najviše i jedina je upisala dvije uvjerljive ...

Zadar domaćin završnice Kupa Krešimira Ćosića, Cedeviti otvoren put do finala

SportArena - upravo objavljeno

Izvučeni su parovi košarkaškog Kupa i određen domaćin. KK Zadar bit će organizator, a ŠRC Višnjik domaćin završnice Kupa Krešimira Ćosića, potvrdio je Hrvatski košarkaški savez. Od 14. do 17.

Izlazak francuske tenisačice iz bazena pravi je melem za oči...

24sata - pre: 1 sat

Nikad nije izborila nastup na Grand Slamu, sva tri puta ispadala je u kvalifikacijama, a najbolja godina bila joj je 2016. kad je bila 204. na svijetu. Trenutno je bliže 300.