TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Sport

Splitska policija izvjestila: Utakmica Hrvatske i Islanda u Spaladium Areni prošla bez izgreda

Narod - pre: 23 sati

Splitska policija izvijestila je da u nedjelju u Spaladium Areni, u kojoj su igrane utakmice drugog kola Europskog rukometnog prvenstva, prije, za vrijeme i nakon odigravanja utakmica nisu ...

PRIVEDENO JE ČAK DEVET OSOBA NA UTAKMICI PROTIV ISLANDA: Policija tvrdi izgreda nije bilo, ali…

Dnevno
2 povezane vijesti »

ROBERT PROSINEČKI Veliki Žuti otvoreno o BiH, "kockastima", Rusiji, Ćiri Blaževiću i - Zdravku Mamiću

Novi list - pre: 24 sati

Na svim počecima je uvijek sve bajno i krasno, vjerojatno će rezultati će biti ti koji će odrediti moj daljnji život u Bosni i Hercegovini. Doduše, puno mi znači činjenica da sam jednoglasno izabran, ...

Prosinečki: Prihvatila me raja, to je najbitnije

N1
2 povezane vijesti »

Barakude u Njemačkoj: Favoriti smo, idemo po pobjedu

SportArena - pre: 23 sati

Hrvatska u kombiniranom sastavu gostuje u utorak kod Njemačke. Nakon uvjerljive zadarske pobjede nad Rusijom sv jetski vaterpolski prvaci u Krefeldu će odraditi drugu obavezu u Svjetskoj ligi.

BRUTALNI NOKAUT ODUŠEVIO ROGANA I DRUŠTVO: ‘O moj Bože. Slomio je kičmu tom liku, vjerojatno je mrtav’

Net - pre: 24 sati

UFC veteran nokautirao je nadolazećeg Koreanca Doo Ho Choija prekrasnom kombinacijom udaraca u 2. rundi. Jeremy Stephens je noćas u St. Louisu, po hrvatskom vremenu, stigao do 27.

Albi prijeti kazna zbog ružne geste: Pa što, i mene vrijeđaju

SportArena - pre: 23 sati

Alba je pokazao srednji prst protivniku. Nakon dugih 11 godina Barcelona je slavila na Anoeti, a umjesto o Messijevu dostignuću nakon utakmice više se pričalo o Jordiju Albi i njegovoj ružnoj gesti.

(FOTO) SREBRNI PENISI: Bizaran način odavanja počasti islandskim rukometašima

Dnevno - pre: 24 sati

Nekom se ovo činilo kao dobra ideja Islandski rukometaši okitili su se s dvije medalje, srebrom s Olimpijskih igara 2008. godine i broncom s Europskog prvenstva 2010. godine.

DANA WHITE 'POLUDIO' ZBOG POBJEDNIČKOG GOVORA SVOG BORCA 'To je nešto najsmješnije što sam ikada čuo! Naravno da su ga ...

Jutarnji - 15.01.2018

Predsjednik UFC-a Dana White nije posebni fan Kamarua Usmana , a na to nije utjecalo niti novo noćašnje slavlje ovog sjajnog borca koji je od dolaska elitnu promociju ubilježio sedam čistih pobjeda, ...

U Ogulinu se stvaraju nove zvijezde

Vecernji - 15.01.2018

Problemi koje ima Zagreb (zatvoreni NTC, opterećeni TC Maksimir) natjerali su HTS da nakon 26 godina državna prvenstva iseli iz glavnoga grada i to se pokazalo punim pogotkom Dino Prižmić (Split ...