TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Scena

'Bojao sam se poraza, ali sam znao da ću 'zapaliti' publiku...'

24sata - pre: 20 min

Takvo zajedništvo dugo nisam vidio, to me je jako razveselilo. Ja sam svoje napravio, podignuo publiku na noge, a onda su to uspjeli i sjajni rukometaši, rekao je Grdović Ma, znao sam da ne mogu ...

MLADEN GRDOVIĆ BACIO SPALADIUM ARENU U TRANS: Pogledajte kako je zadarski pjevač zapalio navijače uoči utakmice

Net

Pogledajte galeriju: Grdović podgrijao atmosferu u Areni

24sata
3 povezane vijesti »

KONAČNO OTKRIVENO S KIM JE JELENA ROZGA U DUBAIJU: Vjerojatno nitko nije pogodio društvo koje je pjevačica odabrala

Net - pre: 1 sat

Jelena je u Dubai otputovala sa splitskom pjevačicom Andreom Šušnjarom, a Splićanke su donedavno objavljivale samo zasebne snimke s odmora. Jelena Rozga je nakon novogodišnjeg nastupa otišla na odmor ...

Sofija Vergara zadivila sve fotografijom u kupaćem kostimu

RTL

MAJA ŠUPUT ‘VADI MAST’ FOTKAMA S ODMORA: S dečkom razmjenuje nježnosti i ne skida se iz seksi badića

Net
3 povezane vijesti »

LEONARDO DI CAPRIO GLUMIT ĆE U NOVOM TARANTINOVOM FILMU: Deveti film redatelja bit će o ‘Obitelji’ Charlesa Mansona

Net - pre: 2 sata

DiCapriju će to biti prva film nakon ‘Revenanta’, a film bi trebao doživjeti premijeru na pedesetu godišnjicu ubojstva Sharon Tate. Oskarovac Leonardo DiCaprio glumit će u novome filmu Quentina ...

Leo DiCaprio će glumiti u novom filmu Quentina Tarantina

N1

DiCaprio u novom Tarantinovom filmu o Charlesu Mansonu

Vecernji
3 povezane vijesti »

Lijek za smrt napokon će stići: Dužni su nam točne odgovore

24sata - pre: 30 min

Nakon podosta dugog oporavka Dylan O'Brian ipak je uspio snimiti sve svoje scene pa ćemo stoga uskoro moći napokon pogledati film koji će nam dati odgovore koje dugo čekamo Ukrali su mu sjećanje, ...

Sin Toma Jonesa je beskućnik: 'Sretan sam kad dobijem deku'

24sata - pre: 50 min

Jonathan Berkery cijeli život sanja o susretu s ocem, poznatim pjevačem. Jones, čije se bogatstvo procjenjuje na preko milijardu kuna, nikad nije htio sresti sina i rekao je da njegovo rođenje nije ...

Slavna glumica iznenadila pojavom na crvenom tepihu u prozirnoj haljini

Index - pre: 3 sata

51-GODIŠNJA glumica još uvijek ima lice i tijelo za poželjeti. A Halle Berry to je još jednom pokazala na sinoćnjoj dodjeli NAACP Image Awards nagrada u Kaliforniji, čijim je crvenim tepihom ...

Halle Berry: Gola haljina koja se ne može nositi s donjim rubljem

Zadovoljna
2 povezane vijesti »

I DRUGA OPERACIJA JE IZA NJE Glumica je ipak neustrašiva: 'Boljelo je, ali slušajte, svijet se raspada, što su moja ...

Jutarnji - pre: 1 sat

Jane Fonda (80) u ponedjeljak je u New Yorku promovirala novu, četvrtu sezonu Netflixove TV serije "Grace and Frankie", u kojoj ima jednu od glavnih uloga, ali je i koproducentica projekta, a nakon ...