TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Hronika

Muškarac (62) teško opečen: Prvo se posvađali pa ga zapalio

24sata - pre: 31 min

ZAGREB Dvojica 62-godišnjaka prvo su se posvađali da bi zatim jedan od njih izvadio zapaljivu tekućinu i njome polio drugoga. Napadnuti muškarac teško je opečen Muškarac (62) s teškim opeklinama i ...

Maloljetnik pretukao majku i ukrao automobil

Vecernji - pre: 2 sata

Maloljetnik je prošli četvrtak u dvorištu u selu pokraj Murskog Središća fizički je napao 38-godišnju majku i nanio joj teške tjelesne ozljede Maloljetnik s područja Međimurske županije uhićen je jer ...

Poreč: Gorjela kuća, vatra izbila u kotlovnici

iPress - pre: 1 sat

Porečka je policija jučer oko 9,10 sati zaprimila dojavu o požaru kuće u Antoncima kraj Poreča. U požaru nitko nije ozlijeđen, ali je 61-godišnjem vlasniku nastala materijalna šteta od nekoliko ...

'UKRAO SAM PARFEM, ALI VIBRATOR NISAM, MAJKE MI!' Mladi supružnici opelješili DM-ovu trgovinu, ali zaboravili su ...

Jutarnji - pre: 8 sati

Zbog krađe vibratora marke "Jolie", te kozmetičkih proizvoda u vrijednosti većoj od dvije tisuće kuna, Općinsko državno odvjetništvo u Zadru (ODO) podignulo je optužnicu protiv bračnog para, ...

SUPRUŽNICI OPELJEŠILI DM U ZADRU PA LOŠE USKLADILI PRIČE: ‘Parfem sam ukrao, ali ne i vibrator’

Net
2 povezane vijesti »

UPALI MU U KUĆU NA PRAVOSLAVNI BOŽIĆ PA GA ZATUKLI KOLCIMA PRED BESPOMOĆNOM ŽENOM I SINOM Nakon čak 20 godina potvrđene ...

Jutarnji - pre: 13 sati

Izvanraspravno vijeće Županijskog suda u Splitu okončalo je nakon 20 godina kazneni predmet u kojem su zbog smrti Jovana Borovića (62), koji je premlaćen na smrt na pravoslavni Božić 1998.

Brat ubojice Anđele Bešlić dobio godinu dana zatvora, pijan 1998. na smrt premlatio čovjeka

Index
2 povezane vijesti »

DETALJI TRAGEDIJE Doktori se bore za živote para koji se otrovao monoksidom u novom podstanarskom domu: 'Zbog prizora ...

Jutarnji - pre: 16 sati

- Došao sam do kuće u nedjelju oko 14 sati vidjeti unose li stvari, jesu li se smjestili, a službeno useljenje trebalo je biti u ponedjeljak. Auto im je bio parkiran pokraj kuće u dvorištu.

VOZAČ IZ ALBANIJE DIVLJAO NA DALMATINI: Jurnjava Porscheom od 239 kilometara na sat koštala ga 2500 kuna

Net - pre: 17 sati

Vozaču koji je suludo jurio Dalmatinom kod Vrpolja prometni policajci su na licu mjesta naplatili ‘masnu’ kaznu Prometna policija prošlog je utorka u 14.30 sati, na dionici autoceste A1 između ...

Osudili je na zatvor: Majka iz Istre nije platila kćerinu svadbu

24sata - pre: 17 sati

Ona se s nama dogovorila da će na kćerinu svadbu doći 80-ak ljudi. Toliko hrane je i pripremljeno, a došlo ih je 50-ak. Više nam se nije javila, kaže vlasnik restorana Senada V.